Ford 2.0 ( Benz + GPL ) 09

Shitet nga: Ford Fokus Dje 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR   6 200 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Makina ka motorr me zinxhir , 2.0 ( Gaz + Benzine ) te Fabrikes ! Makina eshte me kamjo Manuale. Impjanti gazit “BRC “ Sekuencial ! I vendosur qysh ne Fabrike dhe eshte i shenuar ne dokumenta ! Makina ka 2 celesa origjinale te dy me pult komandimi ! Disqet i ka origjinal Alumin ! Makina eshte me sensor parkimi dhe shiu ! Fotot jane origjinale te makines ! Xhamat e prasem dhe bagazhin komplet i ka te zinj ( Xajs ) origjinal prodhim i Fabrikes ! Mjeti eshte familjar dhe qendron i mbyllur ne garazh E gateshme per c’do kontroll nga ana juaj prej ores 08~ 18.00 Dokumentat i ka te prera deri ne “MARS 2020’’
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim