Ford Shitet ose Ndrohet

Shitet nga: Ford c max Sot 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 850 EUR   4 350 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Ford c max 1.8 Naft...Makina i ka te gjitha sherbimet te bera...Nuk ka nevoj per asgje...Shume e paster si jasht dhe brenda...Dokumentat te paguara...Xhamat e zinj orgjinal si dhe perdet ne panel orgjinale...Me ndrim ka çmim tjeter...Kerkoj makin Sportive me motor me te madh...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim