Ford ka -98

Shitet nga: Flori 18 Qer 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
ford ka.ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.taksa te papaguara 2 vjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim