Ford focus 1.8 tddi -00

Shitet nga: artenis 15 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ngjyr blu,5dyer shum e mbajtur,disqe alumini origjinal,filtra dhe vaji nderruar 2her ne vit.vaji i ardhur nga gjermania..motori 1.8 diesel dhe esht sh ekonomik..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim