Ford fiesta 1.2 benzin -95

Shitet nga: Ledio 17 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Fier
Ford fiesta 1.2 benzin kambio manuale xhama elektrik
Timon hidraulik 2 airbag mbylle qendrore ne gjendje shume te mire motorike Xhenerike dhe nga tapiceria
Letra te paguara me 22.05 2014 per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim