Ford Windstar benzin -00

Shitet nga: bledi 20 Maj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mire , eshte perdorur vetem 2 jave ne Shqiperi. Dokumenta te rregullta dhe me targa shqiptare. Sediljet jane te gjitha lekure, 2 kondicioner, makina eshte e pajisur me televizor dhe video player, te gjithe xhamat pas jane te erret dhe ne lejen e drejtimit. Edhe goma rezerv eshte me disk alumini. Motorri eshte 3.8 benzin viti 2000 . Cmimi eshte 3500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim