Ford Puma -98

Shitet nga: Loren 28 Krr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Fier
Ford Puma e Ardhur nga Zvicra dhe e pa perdorur fare ne shqiperi
Dokumentat +taksat+siguracioni +kolaudimin e paguara deri ne korrik 2015

Motor benzine 1.7 l.Makines sapo i eshte vendosur freksioni I ri.
Cdo gje funksionale, kondicioneri ne gjendje shume te mire...
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
Makina ka vetem 122000 km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim