Ford Mondeo 2.0 tdci -03

Shitet nga: Gezim 01 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Makina ne gjendje sh te mir . eshte familjare . me dogane dhe targa te rregullta .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim