Ford Focus dizel -06

Shitet nga: Taulant 14 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Karburanti: Nafte / Diezel Kamjo......: Manual Ftohja.....: Kondicioner .. Ford Focus 2006, 1.6 TDCI, FULL OPTION OPSIONET: -Ford Focus 2006 -1.6 Nafte ( Super ekonomik 4.5lt - 100km ) -KAMJO MANUALE -4 XHAMA ELEKTRIK -MBYLLJE QENDRORE ME PULT (2celesa origjinal) -4 AIRBAG -KASETOFON ME CD ORIGJINAL MP3 -KONDICIONER -Siguracion + taksa per nje vite te paguara.. Vaj dhe te gjithe filtrat, 4 ferrota + 4disqe frenash , 4 goma, amortizatoret e sapo nderuara.. *****Ja vlen te shifet me mire nga afer*
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim