Ford Focus dizel -04

Shitet nga: Viktor 09 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 500 LEK

Komuna: Fier
Shitet Ford Focus i vitit 2004. Kambio manual. Motorri 1.8 nafte. Ne gjendje shume te mire dhe dogane te paguar. Mkina ndodhen ne nje pike shitjesh per makina ne Fier.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim