Ford Focus benzin -00

Shitet nga: Ertjon Mysli 11 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte me abs .aierbeg 2 cop...sistem muzike 2200 watt.....neone poshte me 7 ngjyra te cilat komandohen nga brenda ...makina ka dhe xhama te zinj ...matorr e ka 1.6 benzin ...per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit qe ndodhet me poshte .....
makinen mund ta shikoni dhe ketu
https://www.facebook.com/pages/FORD-FOCUS-SPORT/359157107437133
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim