FIAT STILO 1.6 GAZ BENZIN -02

Shitet nga: Saimir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shitet makina Fiat Stilo me Gaz ne gjendje te mir pune si motorrike dhe xhenerike mjeti esht i paisur me dokumentacjon te rregullt.Eshte teper ekonomike per shkak te impjantit te gazit Gazi esht i montuar ne Itali dhe esht i shenuar ne Dekumenta gomat ne gjendje te mire sherbime vaj filtra dhe rrip faze te bera .CMIMI I DISKUTUSHEM.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim