u shit flm merrjep.Fiat Punto motorr 1.2 -01

Shitet nga: Fiat punto 27 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet fiat punto me dogan te paguar ardhur nga Italia makina ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.kl orgjinale sallon lekure.nr 0675397880
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim