Fiat Punto 01

Shitet nga: Juli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shese fiat punto 1.2 Benin,16 valvula.ne gjendje te mire si e re.perdorur na nje femer.te tera sherbimet e bera,vaj filtra,gomina.4 goma te reja.me kondocjoner me xhama electri.. Me timon city me sedile rcaro dhe lertat te paguara per nje vita NDERROHET me makin me portobagazh audio,pasat.cmimi 1850 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim