Fiat seicento Benzin+Gaz -98

Shitet nga: Arvi 12 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Fiat seicento
Viti:1998
Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike ashtu dhe nga ajo xhenerike.
Motorri eshte 1.1 benzin+gaz, eshte super ekonomike
Eshte e gatshme per cdo lloj prove
Cmimi 1500 euro, ose 2 milion lek i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim