Fiat punto -03

Shitet nga: Ardi 11 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Shes fiat punto 1.2 benzin me kondicioner xhama elektrik me andifurd origina dhe me goma te reja . Cemimi 1500 e idiskutushem . Makina eshte ne dogan te paguar gati per targa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim