Fiat panda 900cc benzin -97

Shitet nga: lisen 26 Gsh 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Fiat panda 900cc benzin e sapo ardhur nga It.110 mij klm orgjinale.ne gjendje perfekte dhe gatshme per çdo prove, tapiceri shum e paster sherbimet te sapo kryera ne It.si dhe shum pjes rezerv.çmimi i diskutushem.ose nderrohet me makin tjeter + diferencen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim