Fiat doblo -02

Shitet nga: Genci 18 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Fiat doblo 1.9 diesel viti 2002 me taksa dhe siguracion per nje vit.ne gjendje shum te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim