Fiat Ulysse diesel -99

Shitet nga: Fatmir gjata 03 Qer 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: FierMakina eshte ne gjendje shume te mire, shitet per arsye emigrimi me nje cmim teper te arsyeshem, me dokumente te rregullta dhe te paguara deri ne shkurt 2015 , makina 6 +1 me nje cmim prej vetem 250.000 leke te reja.
Te interesuarit te kontatojne ne nr. 0693268599 club.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim