Fiat Stilo dizel -03

Shitet nga: ermal 29 Tet 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   1 800 EUR

Komuna: Fier
Shitet fiat stilo 2003 ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim