Fiat Multipla 1.9 dizel -00

Shitet nga: Mondi 23 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
FIAT MULTIPLA VITI 2000 1.9 DIZEL 185000 MIJE KM. XHAMA ELEKTRIKE .TIMON HIDRAULIK KLIMA. DISQE ALUMINI. TE GJITHA DHERBIMET TE KRYERA NE XHENDJE TE MIR XHENERIKE DHE MEKANIKE MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim