Fiat Punto 1.2 benzin 16v -99

Shitet nga: Gezim 08 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Shes Fiat Punto
Viti:1999
Fuqia:1.2 16V
Marshe manual
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Ngjyra Gri
Me letra dhe dogane te paguar deri ne Korrik 2015.
Cmimi i Diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim