FORD MONDEO 2.0 DIZEL -02

Shitet nga: TANI 18 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
SHITET FORD MONDEO ...VITI 2002 ...2.0 NAFTE . ME DOGAN TE PAGUAR... .MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA FRANCA ...ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE .. INFORMACIONE TE PERGJITHSHME
Kilometra: 110.000 km
Karburanti: Diesel
Viti: 2002
Kondicioner automatik (klima)
Cruise Control
Xhama elektrik (para dhe pas)
Disqe alumini
Pasqyra elektrike me ngrohje

INFORMACIONET E SIGURISE
ABS (Sistem Antilock frenimit)
4 airbag + 2 airbag anesor
EBD (Electronic brakeforce distribution)
Drita mjegulle
Tregues te frenave
Sedilje ngyre e bardhe
Cmimi-2500 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim