FORD FUSION 1.4 BENZIN -03

Shitet nga: FORD FUSION 05 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Fier
Shitet ford fusion 1.4 benzin gas( impiant sekuencial brc model 2013 me depozit vaji per lubrifikimin e valvolave). Makina ka hyre ne shqiperi ne fund te prillit, dokumentat dhe siguracion te paguara per 1 vit deri ne maj 2015. Te gjitha sherbimet e sapokryera, e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim