FORD FOCUS C-MAX AUTOMATIKE 2.0 benzin +gaz -06

Shitet nga: ford 26 Krr 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR   6 800 EUR

Komuna: Fier
makina eshte ne gjendie perfekte ka sedile me ngroje,xhama te zinje orgjinal+perde orgjinalet te veta,sensor parkimi para mbrapa,baxha xhami,navi mp3 blututh aux in, pilot automatik KAMJO AUTOMATIKE TIPTRONIC ,fenera bixeno,disqe 18 dhe goma pothuejse te reja.makines ne date 23-07-2014 i jane ber ndrim vaj filtra motori che kamjoje te FORDI NE TR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim