FORD FIESTA AUTOMTIKE 1.4 NAFTÈ -04

Shitet nga: Luli 20 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Fier
Ford Fiesta automatike 1.4 naftè me dokumenta tè paguara x 1 vit dhe tè gjitha shèrbimet e bèra ne gjendje tè shkèlqyer e gatshme x çdo lloj prove nga mekaniku juaj i besuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim