FORD FOCUS SPORT PORTOBAGAZH

Shitet nga: GJERGJI 26 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
FORD FOCUS ne gjendje perfekte i bler ne GJermani me dokumenta te paguara deri ne fund te Prillit,me disqe alumine 16 zoll me goma verore dhe me disqe hekuri 14 zoll me goma dimri ,kater chama elektrik hapje mbyllje me pult ,kondicioner manual,me alarm,abs,esp,etj ,per me shum informacion kontaktoni ne nr e. cel.0697566946 ,ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim