FAST FOOD ,I LEVIZSHEM -94

Shitet nga: klodi 17 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIR PUNE E PUNUAR VETEM 2 VJET NE SHQIPERI ,ME DOGANE SI DHE DOKUMENTA TE REGULLTA SHITET PER ARSYE EMIGRIMI. NE GJENDJE PUNE PER TE PUNUAR PER FAST FOOD.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim