Bmw X5 -05

Shitet nga: Kastriot 11 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje te mir cdo sherbim i ber jasht vendit . Gomat jan 100% te reja ... Cmimi 13 .000€ dhe i diskutushem . Ju lutem bleres serjoz ... !!! Makina eshte full opsion . Dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove ... !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim