Bmw 530d -01

Shitet nga: Shpendi 24 Sht 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mire. Ka ardhur nga anglia para 4 muajesh dhe ka qen e mbyllur. Te gjitha sherbimet e bera dhe ne gjendje shume te mire mund ta provoni per cdo gje. E pa cdoganuar. Motorr 3.0 nafte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim