Bmw 320d -05

Shitet nga: ilir 27 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Bmw seria 3 viti prodhimit 2005 motor 2.0naft.Makina ka sensor parkimi para-mbrapa,navigator,kamjo manuale,kondicioner,airbag,esp,Makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum e mirmbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim