BRABUS-Panorama-Mercedes E 280 dizel -04

Shitet nga: Loren 08 Tet 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
E-class 211.origjinal BRABUS i nxjerre nga fabrika. Motorr 280 cdi. Panorama. Makina sapo ka ardhur nga Anglia dhe eshte gati per dogane. Nuk Nderrohet , vetem shitet 8000 euro.i diskutueshem... Makina ndodhet ne fier e mbyllur ne garazh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim