BMW X6 X DRIVER 5.0i Benzin-INDIVIDUALE--FULL -10

Shitet nga: Auto Metaj 14 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
BMW X6 X-DRIVER—5.0i Benzin V8
Viti Prodhimit Dhjetor 2010 me 91.000 km origjinale…LOOK M-POWER (2012) origjinal nga fabrika.. …INDIVIDUALE… fener leed 2014...sensor parkimi + 5 kamera parkimi (2 para+mbrapa+2 te pasqyrat anesore) klima bizonale me 4 zona..marsha ne timon sedilje elektrike+ngrohje+ftohje+masazh xhama panoramic origjinal perde origjinale baxha xhami hapje mbyllje qendore goma te reja te sapo vendosura (goma gjysem blindato mbas carjes bejn edhe 200 km rruge) navigator cd player bagazhier kompjuter bordi limitator shpejtesie dritat I kthehen sipas rruges(te gjatat stakohen vet kur ka makin tj para ) bokse HAMANN dyer me thithje drita kseno bi kseno origjinale sensor dritash sensor shiu…marmita sport nga fabrika Super e shpejt dhe super e sigurt ne rruge….Eshte makin per te apasionuarit e BMW X6…FULL FULL OPTIONS..Letra te gjitha te paguara deri me 20 Tetor 2016 Targa AA..Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj....(PER ME SHUM TEL VTM BLERES SERIOZ JU LUTEMI)---FLM.
Cmimi--38.000 Euro i Diskutueshem ose nderrohet
Cel-066 60 60 999-Viber-WhatsApp--Klodi
Cel-069 45 77 877
Facebook--Auto Metaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim