BMW x5

Shitet nga: Kastriot 13 Nën 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe mekanike cdo sherbim i ber ne servis Bmw..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim