BMW X5 2003 (Mundësi Ndërrimi)

Shitet nga: X5 Sot 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 810 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 viti i prodhimit dhjetor 2003.3.0 diesel(nuk e kap taksa e luksit).kambio automat.baxha xhami.sedilje dhe timoni me memorie.pilot automatik.xhama te zinj origjinal.sensor para dhe mbrapa.goma te reja 100%.makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi.eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte.cmimi i diskutueshem dhe mundesi nderrimi me makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim