BMW SERIA 5 SHITET !! NDEROHET !!

Shitet nga: Sokol 21 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Makina pak muaj e targuar me te gjitha dokumentat e paguara. viti 2005 nuk e kap taksa e luksit 160kw 218hp 3.0 d. E pa punuar ne shqiperi .262000 km klima cd etj .Shitet per mosperdorim .Eshe ne gjendie te perkryer .
Kabio automatike . Me te gjitha sherbimet e bera te reja .Mundesi prove dhe kontrolli ..Mundesi ndrimi preferenca 1.4 1.6 nafte plus diferenca .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim