BMW 530 d Automat e sapo ardhur

Shitet nga: Sokol Sot 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR   7 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Makina e sapo ardhur dhe e sapo targuar viti 2005 nuk e kap taksa e luksit 160kw 3.0 d. E pa punuar ne shqiperi .262000 km klima cd etj .
Kabio automatike me te gjitha sherbimet total te bera eshte ne gjendie perfekte vec disa gervishjeve te vogla na perdorimi .Mundesi kontrolli te bmw ja .Ose ku te deshironi .Makina nuk ndrohet Cemimi eshte fiks mos telefononi per cemim tjetr .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim