SUPER OKAZION! BMV SERIA 5 AUTOMAT! MUNDESI NDRIMI

Shitet nga: BMV SERIA 5 Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
ME LETRA TE PAGUARA..SHERBIME TE KRYERA..
NE SUPER GJENDJE NE CDO ASPEKT..NO COMENT
..SALLON MESHIN...NAVIGATOR...TAVAN XHAMI PANORAMIK...SENSOR PARKIMI..KLIMA...XHAMA ELEKTRIK...ETJ...FULL OPSION..
VITI 12..12...2005
E GATSHME PER CDO KONTROLL DHE PROV NGA ANA JUAJ..NO PROBLEM..
ÇMIMI ME KESH OKAZIONN...
ME NDRIM..CMIM TREGU...
PER ME SHUM INTERES TEL...0674322273
WATSAP...VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim