BMW

Shitet nga: BMW Sot 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR   8 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
BMW 120D . Viti 2008 . Dokumentat deri ne 11.11.2019 . Makina i ka tera sherbimet e kryera tek BMW Servis Fier gomat 100% te reja . Çmim i diskutushem . Kilometra orgjinale . Makina eshte super ekonomike . Nderim i mundshem dhe me makin te cdo lloj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim