BMW M6 5.0 V10 Benzin 507HP M POWER FULL -05

Shitet nga: Auto Metaj 14 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M6
BMW --M6// 5.0 V10 Benzin-507HP --M-POWER// nga fabrika.
Viti Prodhimit Dhjetor 2005 me 84.000 km origjinale
Kamio automatic-tiptronik marsha ne timon kompjuter bordi xhama pasqyra elektrike sallon lekure shume te paster sedilje elektrike +ngrohje +masazh +fryrje+cfryrje hapje mbyllje qendrore disqe alumini gomat 85% te reja klima tronik drita kseno origjinale cd player bagazhier navigator komando ne timon ndezje me START-STOP ABS SRS ESP DSC EDC timonin me ngrohje 2 filtra sportive kilometrazhin e tregon edhe ne xhamin e pare..bokse BOSSE nga fabrika sensor parkimi para mbrapa origjinal stopa me led+fenerat para me lupa kthehen sipas rruges … … Konsumi karburantit. Ne Qytet: rreth 14.3 l / 100 km në autostradë: rreth 8.1 l / 100 km..Super e shpejt dhe shume e sigurt ne rruge eshte per te apasionuarit e makinave kush ja di vleren… Te gjitha sherbimet e bera …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…. …Letra te gjitha te paguara ..
Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj..FLM
Cmimi—22.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet
Cel:066 60 60 999-VFCB---Viber---WhatsAp--Klodi
:069 45 77 877
Facebook-----Auto Metaj

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim