BMW x5 2002

Shitet nga: Arber 12 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
BMW x5 , viti 2002, Nafte , Dokumenta te rregullta, 155000 km, xhama baxha dhe serdilie elektrike.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim