BMW X5 diesel -05

Shitet nga: Kastriot 17 Dhj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Fier
Shite bmw x5 fundi 2005 makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike dhe motorrike sherbimet te bera ne kohe dhe ne oficine bmw gomat te poresa vena 100% te reja ..cmimi 11.500 euro i diskutushem ju te telefonojne vetem te interesuar ju flm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim