BMW X5 diesel -05

Shitet nga: Kastriot 16 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte fundi 2005 full opsion ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorrike sherbimet te bera ne kohe dhe oficin BMW gomat te poresa vena 100% cmimi eshte 12.000 euro i diskutueshem ju lutem te telefonojne vetem kujt i interesone ju flm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim