BMW X5 diesel -05

Shitet nga: Kastriot 07 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shes atomjetin tip Bmw x5 viti prodhimit fundi 2005 diesel kamjo automatik me 230.000 klm automjeti ne gjendje shume te mire me vetem nji pronar dhe makines jane bere sherbime vetem jashte vendit dhe gomat te poresa vena .ju lutem te telefonojne vetem te interesuar flm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim