BMW X5 3.0 benzin -03

Shitet nga: bmw 14 Krr 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
bmw x5 3.0 benzin gaz 2003 ngjyr blu sallon bezh sendiljet me levizje me butona para dhe mbrapa xhama tzinj dhe perde origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim