BMW X5 3.0 benzin -03

Shitet nga: bmw 14 Krr 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Fier
bmw x5 ngjyr blu xhama tzinj dhe perde origjinale salloni ngjyr bezh me imjant gazi prodhim amerikan sendiljet me levizje me butona para mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim