BMW 320d FULL OPTION 11-02

Shitet nga: bmw 23 Krr 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Fier
Bmw 11- 02 Full option . sediljet lekure (Pana) pa asnje gervishje, angle eye te bmw , dritat xenon bosch, frexhot led,baxha panoramike,Timon M3,sensor parkimi elktromagnetik pa tapa,mbyllja-hapja e 4 xhamave dhe baxhas me pult,te kater xhamat automatik. pasqyrat me vaj .4 goma michelin ne disqe 16, taksat te paguar deri ne qershor 2016 . te gjitha sherbimet te verifikushme .i gjithe seti i gominave nderuar perfshire te dyja kembet e motorit+ shpatulla 480 euro vaji filtra nderruar para 1 muaji. Makina eshte shume e paster ne gjendje shume te mire estetike dhe mekanike .Cmimi pak i negociushem

Makina nuk nderrohet vetem shitet

Cel sms : 0693443123
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim