BMW 318 benzin gas -00

Shitet nga: drini 07 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
BMW 318 BENZIN GAS me sallon meshine ,me baxha me servis te bere po te doni i beni dhe kontroll pa asnje lloj problemi e pa karomboluar makina eshte ne gjendje te mire, me klima.Disqe alumini
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim