Shitet AUDI A4 1.9TD(I) me I te kuqe

Shitet nga: Audi 03 Dhj 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi a4 i vitit -99 nafte 1.9tdi me I Te kuqe. Makina eshte shume e mbajtur dhe ska shume kilometra se eshte makine e dyte ne shtepi dhe nuk leviz shume. Ka 4 goma te reja hankook, vaj filtra te ndrruar, klima me ekran, serdilje rrobe shume te pastra, timon S-line, pasqyra elektrike, xhama elektrik, disqe alumini.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim