Audi A4 -03

Shitet nga: Landi 30 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet makina ne gjendje shum te mire.sherbimet te gjitha te kryera dhe me letra te prera deri ne nentor 2016.klima b-zone ,sedile me ngrohje ,205000 km station vagon.e pa aksidentuar me pare,e perdorur 2 vjet ne shqiperi.Makina eshte si e re, gati per ç'do lloj prove..cmimi i negociueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim